HYALURON PEN – zväčšenie pier alebo výplň nosovo-ústnych vrások

Krásne plné pery, po akých ste vždy túžili a okolo úst či nosa už žiadne vrásky! A bez ihiel! Vyskúšajte špeciálne Hyaluron Pen, ktoré kyselinu hyalurónovú aplikuje podtlakom.
Hyaluron Pen sa používa bez ihiel. Využíva technológiu zabezpečujúcu rozloženie plniva aplikovaním cez kožu. Vysoký tlak je vytvorený tlakovým prístrojom a zabezpečuje, že sa tekutina vytlačí z mikropórov v hornej časti, aby sa vytvoril ultra jemný kvapalinový stĺpec s veľkosťou 0,17 mm, ktorý okamžite preniká do pokožky a ľahko dosahuje efekt vyplnenia.

Ošetrenie Hyaluron Pen

  • Je vysoko hygienické a účinné
  • Nie je potrebná žiadna anestézia
  • Liečba trvá zvyčajne len 30 až 45 minút
  • Kyselina hyalurónová je veľmi hydratačná a viažuca vodu, vďaka čomu je pleť čistá, pevná a žiarivá
  • Je možné presné dávkovanie
  • Použitie na tvár, pery, dekolt a na vrásky
  • Trvácnosť ošetrenia: prvýkrát 3–6 mesiacov, druhýkrát 6– 12 mesiacov, každým ďalším zákrokom sa trvácnosť predlžuje.

Microblading Phibrows 3D/5D MagicBrows a Permanentný make up

3D Microblading
je veľmi decentný a jemný permanentný make-up, vhodný pre normálnu, suchú, jemnú a tenkú pokožku, kde navodzuje dojem reálnych chĺpkov.
Neodporúča sa robiť klientkam úplne bez chĺpkov, s veľmi mastnou, hrubou, pórovitou pokožkou a pokiaľ už mala klientka v minulosti tetované obočie a pozostatky sú ešte veĺmi výrazné.

5D Realistic Microblading
Po zahojení bude velmi realistické, prirodzené, nadýchané, tak trochu strapaté ale zároveň stále upravené.
Vhodný aj pre mastnú, pórovitú a už tetovanú pokožku. Touto metódou sa dá krásne opraviť zle vytetované obočie a aj trvácnosť tetovania je o niečo dlhšia ako pri 3D microbladingu.

Pudrové obočie

Pomocou tejto techniky sa dosiahne upravené a výraznejšie obočie, ktoré vyzerá ako jemne vyplnené púdrom s prirodzeným ombré efektom. Púdrová metóda je vhodná pre každý typ pleti, a keďže ide o povrchový zákrok, hojenie je mimoriadne rýchle a bez chrastičiek.

Laminácia obočia

Ide o bezbolestnú procedúru na vytvarovanie obočia, ktorá zvýrazní jeho prirodzený tvar, intenzitu a farbu. Vhodná je pre ženy s neposlušným a hustým obočím, ale naopak aj s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast.
Metóda laminácie je naozaj jednoduchým spôsobom úpravy obočia. Výhodou je tiež to, že takto upravené chĺpky nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Jediné čo by ste mali dodržať, je 24 hodín sa obočia po úprave nedotýkať a vyhnúť sa vode, make-upu, saune či soláriu.

Henna Brows

Henna Brows je prírodné farbenie obočia za použitia prírodného farbiva, henny. Ako už možno viete, vďaka svojmu prírodnému zloženiu henna napomáha obnove slabých či poškodených vlasov a chĺpkov. Preniká totiž do vlasového folikulu a vyživuje ho.

Vytvára na obočí podobný efekt ako permanentný make-up a intenzívne farbí pokožku. Oživia tak prirodzený tvar obočia a zároveň ho vďaka prírodným ingredienciam vyživia.

Následná starostlivosť
Najbližších 24 hodín po farbení Henna Brows je vhodné, aby nedošlo obočie do kontaktu s vodou či s nadmernou vlhkosťou. Takisto nie je vhodné nanášať naň make-up, opaľovať sa, ísť do solária či do sauny. Po uplynutí 24 hodín to už, samozrejme, neplatí.

Rádiofrekvencia Neinvazívny lifting tváre

Odporúčané pre: Ochabnutú pokožku tváre, krku a dekoltu, vrásky v okolí očí, úst a na čele, dvojitá brada, výrazné nosovoústne ryhy, lokálne nahromadený tuk, nedostatočne prekrvená a okysličená pokožka.
Trvalý účinok dosiahneme po 4 až 6 ošetreniach. Udržiavacie ošetrenia odporúčame opakovať následne každých 1-2 mesiace, alebo podľa potreby. Odporúčaná dĺžka ošetrenia je od 20 – 60 minút, resp. závisí od individuálnych potrieb a požiadaviek klienta. Ošetrenie je vhodné opakovať každých 10-14 dní.

Kontraindikácie
srdcové ochorenia
kardiostimulátor
poruchy zrážanlivosti krvi
tehotenstvo a kojenie
poruchy činnosti pečene alebo obličiek
poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
miesta s névami (materskými znamienkami)
botulotoxín (menej ako 1 mesiac od aplikácie)
akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je špeciálne mechanické hĺbkové čistenie pleti pomocou diamantovej hlavice. Procedúra nahrádza klasické kozmetické čistenie pleti, okrem toho vás navyše zbaví jemných vrások, pigmentových škvŕn aj malých jazvičiek. Mikrodermabrázia je nenáročná a funguje na jemnom obrusovaní vrchných vrstiev pokožky, ktoré pokožku stenšuje a následne na to aj stimuluje produkciu nových kožných buniek.

Fotorejuvenizácia metóda E-ligh

Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z piatich až šiestich ošetrení prístrojom využívajúcim E-light, /IPL/.Frekvencia ošetrení je 3-6 týždňov.
Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.
Účinky fotoomladenia
Pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože
Vyrovnáva farbu pokožky a povrchovo liftuje
Efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti
Zvyšuje napätie pokožky
Redukuje rozšírené póry až o 60%

Bb Glow terapia

Jemný efekt make-upu po dobu až niekoĺkých mesiacov.
Semipermanentné ošetrenie pleti.
Do kože sa vpravuje koncentrát obsahujúci až 26 intenzívnych výživných zložiek.
Účinky Bb Glow:
– Vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože
– Vyrovnáva farbu pokožky a povrchovo liftuje
– Zvyšuje napätie pokožky
-Zosvetlenie pigmentových škvŕn a farebné zjednotenie pokožky
-Zosvetlenie pokožky
-Zosvetlenie pieh
-Zosvetlenie škvŕn po akné
-Zosvetlenie tmavých kruhov v okolí očí
-Rozjasňuje povednutú pleť

Koža je vyhladená, zvlhčená, hydratovaná a rozjasnená.

Žiarivý účinok na pokožku (lesk / žiarivosť
Výsledky su viditeĺné už po jednom ošetrení. Pokožka pôsobí ako jemne mejkapovaná.

Fotoepilácia IPL,E-light s rádiofrekvenciou

Nežiadúce, alebo nadmerné ochlpenie je častým problémom. Dnes približne 80 percent mužov a žien vo veku 16 až 60 rokov, chce odstrániť z tváre a tela ochlpenie.
Nová generácia systémov odstraňovania chĺpkov pomocou unikátnej IPL (Intenzive Pulze Light) s rádiofrekvenciou je technológia, ktorá umožňuje odstránenie chĺpkov z prakticky všetkých časti tela (s výnimkou obočia) bezpečne, rýchlo a efektívne. Séria niekoľkých ošetrení je všetko, čo je potrebné pre dlho-trvajúce odstránenie nadmerných alebo nežiadúcich chĺpkov.

Ako často sa ošetrenie absolvuje?

Ošetrenie sa vykoná každý 3-6 týždeň, po dobu niekoľkých mesiacov v závislosti od oblasti ošetrenia, ktoré vyžadujú 5 – 8 ošetrení pre efektívne dlhodobé odstránenie.

Pulzné svetlo nereaguje na šedivé chĺpky, ktoré neobsahujú pigment.

Kontraindikácie IPL

tehotenstvo,kardiostimulátory a kovové implantáty,rakovina,epilepsia,diabetes,phlebitis,keloidné formácie, choroby kože, otvorené zranenia,nedávne vystavenie slnku,pacienti užívajúci fotosenzitívne lieky