Mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Metóda nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a takmer žiadne kontraindikácie (výnimkou sú rozšírené žilky na tvári).

Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych diamantových nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu ku každému typu pleti, pomocou ktorej dosiahneme okamžité viditeľné výsledky.

Diamantová dermabrázia je nechirurgická procedúra pre obnovu pleti s použitím sterilných diamantových hlavíc, ktoré obrusujú a vysajú s nečistotami a mŕtvymi bunkami najvrchnejšiu vrstvu pokožky. Prostredníctvom vákua sa stimuluje aktivita buniek a lymfatického systému, kde dochádza k posunu odumretých a poškodených buniek z hlbších vrstiev pokožky smerom nahor. Ak máte problém s hlbokými vráskami na čele, vybrúsime danú plochu a následne aplikujeme liftingové ošetrenie.

Nádherná žiarivá pleť vďaka diamantovej mikrodermabrázii.
Okamžité zlepšenie pleti.

Všetci dnes môžeme objaviť pravý poklad súčasnej modernej kozmetiky – jedinečnú diamatovú mokrodermabráziu!

slid21_resizeDiamantová dermabrázia výborne pomáha na:
zjemnenie stareckých a pigmentových škvŕn
výborná na problematickú pleť, akné (nie v zapálenom štádiu, ale jazvičky po akné)
zjemnenie jaziev po úraze
prekysličenie pleti
lymfodrenážny účinok
mikromasáž pre pleť
čistí od toxínov, mazu, baktérií
odstránenie odumretých buniek
astrigentný účinok – sťahovanie pórov

Hlavné dosiahnuté efekty:
vyhladenie jemných vrások, odstránenie jazvičiek po akné
hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
odstránenie povrchových pigmentových škvŕn
rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky

 

Kombinácia všetkých účinkov výkuovej mikrodermabrázie vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladzovaniu. Efektom zákroku je čistá pleť bez nedokonalostí, jaziev, vrások a stareckých škvŕn.

Po absolvovaní kúry (6-10 ošetrení) je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia. Tento postup je lekármi a kozmetickými salónmi uznávaný ako efektívny a výsledky dokazujú, že je to vyvinutý systém, ktorý je vysoko nad tradičnými metódami.

Kontraindikácie:

ošetrenie sa neodporúča pri pleti s rozšírenými žilkami (kapiláry) a pri zapálenom akné, vírusové, cievne ochorenia, bradavice, hepatitída, AIDS, lieky na zrážanlivosť krvi, keloidné jazvy, aktívny herpes, rosacea, ekzém, dermatitída, rakovina kože.

Odporúčané množstvo ošetrení:

Pre dosiahnutie dokonalého účinku je 4 až 10 ošetrení v závislosti od stavu, typu a veku pleti v intervale 7 – 10 dní.