Mezolift

Mezolift (Mezoterapia) Kyselinou Hyalurónovou

 

Milé dámy, elixír večnej mladosti skutočne existuje. Zoznámte sa so zázrakom pod názvom kyselina hyalurónová. Je to telu vlastná látka, vyskytujúca sa vo všetkých živých tkanivách, ktorá podporuje tvorbu nových kolagénových a elastických vláken. Svojou schopnosťou viazať vodu dokáže opäť vrátiť vašej pokožke pružnosť a celkovo mladistvý vzhľad. Taktiež urýchľuje obnovu tkaniva a viditeľne vyhladzuje drobné vrásky.

Kyselina hyalurónová nasaje vodu z vášho vlastného organizmu a pleť sa krásne vypne. Nie je sivá, ochabnutá. Mezolift sa odporúča dámam, ktoré majú problémy so suchou pleťou, náchylnejšou na vrásky.

Viditeľne sa zlepšuje jej povrch, miznú drobné opuchy a po prekrvení sa pokožka napne ako po zásahu plastického chirurga a stráca sivastý nádych. Obnoví sa aj tvorba kolagénu. Mezolift pôsobí v mladosti ako prevencia a v pokročilom veku rieši už vzniknuté problémy.

Oblasť Cena
Tvár 80 €
Krk 80 €
Tvár, krk 120 €
Dekolt 80 €
Tvár, krk, dekolt 200 €
Ruky 80 €

 
BEZIHLOVÁ MEZOTERAPIA (elektroporacia)

Neinvazívna metóda mezoterapie (elektroporácia), pri ktorej prístrojom vydávané špeciálne elektromagnetické vlnenie vytvára voľným okom neviditeľné, ale existujúce drobné kanáliky od povrchu kože k hlbšie uloženým vrstvám. Cez tieto kanáliky sa nanesené účinné látky jedinečne účinným spôsobom penetrujú do kože (v porovnaní s inými metódami vpravovania zabudovanými v ošetrovacej hlavici) a majú účinok predovšetkým na epidermu a hornú časť zamše, zabezpečujúc obnovu kožného povrchu.

Bezihlová, neinvazívna mezoterapia dodá vašej pleťi pružnosť a potrebnú hydratáciu. Metóda zabezpečí výživu do hlbších vrstiev pokožky.

Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych látok – ide o podkožnú aplikáciu zmesi vitamínov, minerálov spolu s kyselinou hyalurónovou a komplexom rastových faktorov. Stimuluje novotvorbu kolagénu. Napína uvoľnené kolagénové vlákna.

Pomocou medicínskeho prístroja sa vytvoria na pokožke mikrokanáliky až do hĺbky 4mm a následne je do spodných vrstiev pokožky vpravovaná kyselina hyalurónová a vitamíny. Kyselina hyalurónová prijme až 100 násobok vody do pokožky.Hĺbkovo aplikované vitamíny zase pleť oživia a omladia.
Efekt omladenia je viditeľný už po prvom ošetrení.

Do uvedených lokalít sa aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov. Kožu týmto spôsobom zásobíme vitamínmi a antioxidantami, čím pokožku revitalizujeme.

Mezoterapia Vám pomôže v boji s vráskami. Bezbolestná revitalizácia tváre, krku, dekoltu alebo rúk vitamínovým koktejlom s kyselinou hyalurónovou.

Zákrok je bezbolestný a môžete sa po ňom vrátiť do práce, patrí medzi „lunch break“ zákroky.

Hydratuje, vyživuje a rozjasňuje pleť. Omladzujúca metóda, ktorá zaručí Vašej pleti omladenie, vyhladenie a vyrovnanie nerovností. Odporúča sa kúra 4 pravidelných ošetrení, každý druhý týždeň, následne je kúru potrebné opakovať v 3 až 6 mesačných intervaloch. Mezoterapia je vhodná pre suchú, zvädnutú a dehydratovanú pleť. Ide o intenzívnu hydratáciu.

Kontraindikácie neinvazívnej mezoterapie:
– strojček na srdci arytmia, alebo akákoľvek iná porucha srdca
– nadmerná precitlivelosť kožné alergie celebrálna trombóza (krvné usadeniny), alebo iné ochorenie mozgu.

Cena 20 EUR.

AKCIA: Diamantová mikrodermabrázia a BEZIHLOVA MEZOTERAPIA (elektroporacia) 20 EUR.