Hair Tatoo

HAIR TATOO, mikropigmentácia vlasov už aj na Slovensku! Prvý salón na Slovensku, ktorý ponúka túto prevratnú novinku. Náš salón je prvý na Slovensku, ktorý ponúka túto službu špeciálnymi mikropigmentami, ktoré pôsobia prirodzene.

Aj vy patríte k tým, ktorým robia starosti ubúdajúce vlasy? Pri pohľade do zrkadla pozorujete, že vaša hriva stratila na hustote? Nezúfajte!

HAIR TATOO – horúca novinka priamo z Londýna – revolučné tetovanie vlasových korienkov, ktoré dokonale imituje hustý porast. Jedná sa o špeciálnu techniku permanentného make-upu, ktorý sa aplikuje priamo na pokožku hlavy. Tento štýl tetovania dokonale simuluje hustý čerstvo oholený vlasový porast u pánov. U dám sa dá takto zamaskovať zrednutie vlasov spôsobené ich nadmerným vypadávaním, ktoré spôsobuje nevzhľadné presvitanie vlasovej pokožky.

hair-tatoo-2

HAIR TATOO je permanentný mejkap, ktorý imituje chýbajúce vlasy na rôznych častiach hlavy. Prístrojom na mikropigmentáciu sa do pokožky vpravujú špeciálne pigmenty technikou, ktorá vytvára dojem hustého porastu hlavy, nejedná sa teda o súvislé vyfarbenie určitej plochy hlavy, ale o imitáciu strniska jemnými mikrovpichmi, ktoré sú rozložené čo najrovnomernejšie tak, aby nevytvárali farebné zhluky či fľaky.

hair-tatoo-3

Ako postupovať, pokiaľ sa rozhodnete pre Hair Tatoo:

Do salónu príďte s umytými vlasmi, pretože min. 3 dni po zákroku si nebudete môcť pokožku hlavy namočiť. Vlasy majte buď úplne oholené alebo skrátené max. na 5mm. Pokiaľ chcete tetovať len malé plochy, nie je nutné vlasy ostrihať úplne nakrátko. Kým bude pôsobiť anestetikum, predkreslíme si tvar tetovania, ktorý chceme a vyberieme vhodný odtieň. Pri 1.sedení sa odporúča zvoliť svetlejší tón. Po opakovaných sedeniach imitovaný porast prehustíme tmavšími odtieňmi.

Pre dosiahnutie želaného efektu sa odporúča absolvovať 2 – 3 sedení, záleží od plochy, ktorú je potrebné tetovať a od prahu citlivosti klienta.

Každé sedenia trvá min. 1 hodinu a max. 3 hodiny.

Za tento čas vypigmentujeme čo najväčšiu časť hlavy tak prirodzene, aby ste sa mohli vrátiť k svojim obvyklým činnostiam. Pokiaľ je bezvlasatá plocha hlavy väčšia, ukončíme Hair Tatoo po 2-3 hodinách a pokračujeme po týždni, aby sme dokončili celú plochu. Každé sedenie je ukončené tak, aby pigmentácia na hlave pôsobila prirodzene a nepútala pozornosť.

hair-tatoo-4Približná doba mikropigmentácie na konkrétne časti hlavy:

Temeno (zahustenie riedkych vlasov) 2 – 3 hod.

Temeno (celá plocha bez vlasov) 3 – 4 hod.
Záhlavie (zahustenie riedkych vlasov) 2 – 3 hod.
Záhlavie (celá plocha bez vlasov) 3 – 4 hod.
Celá hlava (zahustenie riedkych vlasov) 4 – 6 hod.
Celá hlava (bez vlasov) 6 – 8 hod.
Menšie plochy (kúty, čelo) 1 – 1,5 hod.

Následná domáca starostlivosť:

Prvé 3 dni po zákroku si hlavu nenamáčajte, od 3. dňa oplachujte len čistou vodou, od 5. dňa môžete použiť šampón. Týždeň sa vyhýbajte priamemu slnku. Aspoň 3 dni po zákroku sa vyhýbajte prašnému prostrediu a silnému poteniu. V priebehu hojenia môže tetované miesto svrbieť, neškrabte sa a neolupujte chrastičky, radšej si pokožku natrite jemne kalciovou masťou, ktorá hojenie urýchli. Hojenie trvá max.7 dní, potom sa intenzita farby jemne zosvetlí, ďalej sa už výrazne nemení. Prvých 10 dní po zákroku si hlavu nehoľte žiletkou.

Cena za hodinu: 120 EUR.