BEZIHLOVÁ MEZOTERAPIA

BEZIHLOVÁ MEZOTERAPIA (elektroporacia)

Bezihlová, neinvazívna mezoterapia dodá vašej pleťi pružnosť a potrebnú hydratáciu. Metóda zabezpečí výživu do hlbších vrstiev pokožky.

Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych látok – ide o podkožnú aplikáciu zmesi vitamínov, minerálov spolu s kyselinou hyalurónovou a komplexom rastových faktorov. Stimuluje novotvorbu kolagénu. Napína uvoľnené kolagénové vlákna.7

Pomocou medicínskeho prístroja sa vytvoria na pokožke mikrokanáliky až do hĺbky 4mm a následne je do spodných vrstiev pokožky vpravovaná kyselina hyalurónová a vitamíny. Kyselina hyalurónová prijme až 100 násobok vody do pokožky. Hĺbkovo aplikované vitamíny zase pleť oživia a omladia. Efekt omladenia je viditeľný už po prvom ošetrení.

Do uvedených lokalít sa aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov. Kožu týmto spôsobom zásobíme vitamínmi a antioxidantami, čím pokožku revitalizujeme.

Mezoterapia Vám pomôže v boji s vráskami. Bezbolestná revitalizácia tváre, krku, dekoltu alebo rúk vitamínovým koktejlom s kyselinou hyalurónovou s MATRIXYL pentapeptid. Matrixyl zvyšuje množstvo kolagénu. Je to efektívnejšie ako vitamín C bez dráždenia kože.

Zákrok je bezbolestný a môžete sa po ňom vrátiť do práce, patrí medzi „lunch break“ zákroky.

Kontraindikácie neinvazívnej mezoterapie:
– strojček na srdci arytmia, alebo akákoľvek iná porucha srdca
– nadmerná precitlivelosť kožné alergie celebrálna trombóza (krvné usadeniny),    alebo iné ochorenie mozgu.