3D lashes

3D semi-permanentné predlžovanie mihalníc je nová revolučná metóda, ktorá Vám poskytne dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice, ktoré nosia celebrity po celom svete. Naše 3D semi-permanentné mihalnice sú najlepšie na trhu. Sú špeciálne navrhnuté pre trvalé, každodenné použitie. Vaše oči budú vyzerať skvelo každý deň (a noc)!

APLIKÁCIA

3D LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Klientka leží, oči má zatvorené a relaxuje. Aplikáciu vykonáva iba profesionálne vyškolený 3D lash dizajnér. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme. Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodna mihalnica. Tak ako aj vlasy, aj mihalnice sú v cykle obmieňania a každý cyklus je individuálny. Prírodná mihalnica vypadáva každých 5 až 7 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Všetky výrobky 3D lash sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Na očiach ich necítite, sú ako vaše prírodné mihalnice. Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia. Lepidlá 3D LASHES sú flexibilné, takže nepoškodzujú vlastné mihalnice. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám. Jedna z výhod 3D lashes je ,že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. ZBOHOM MASKARA!

STAROSTLIVOSŤ

Najdôležitejších je prvých 24 hod. Je dobré, ak prvých 24 hodín riasy nie sú v kontakte s vodou alebo parou. Nedoporučuje sa v prvý deň návšteva solária a sauny. Po 24-48 hodín sa môže pokračovať v bežných aktivitách, telocvičňa, sauna, plaváreň. Prvé dva dni nepoužívajte špeciálnu maskaru ani ochrannú maskaru. Ak chcete následne použiť maskaru, používajte iba špeciálnu maskaru zakúpenú v našom salóne a to vždy iba od polovice Vašich mihalníc, aby nedošlo k poškodeniu spojenia medzi Vašou prírodnou a predĺženou mihalnicou. Nikdy nepoužívajte vodeodolnú maskaru a obyčajnú maskaru. Špeciálnu maskaru odstráňte vždy iba vodou a prstami krúživými pohybmi smerom nahor. Ak nebudete odstraňovať maskaru alebo kryciu maskaru každý deň, vytvorí sa vrstva, ktorá sa ťažko zmýva. Nikdy nepoužívajte žiadne mydlá ani odličovače priamo na predĺžené mihalnice. Očné krémy nanášajte vždy len na pokožku okolo očí, nie na mihalnice. Očný make-up odstraňujte opatrne a vždy ho stierajte iba okolo očí, nikdy nie cez mihalnice.

lvl-before-and-after

 

Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Môže ho odstrániť iba vyškolený 3D lashes dizajner. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice. Nepoužívajte odličovače na báze oleja. Vaše predĺžené mihalnice nepotrebujú žiadne iné odličovadlo než vodu a Vaše prsty. Mihalnice nenamáhajte mechanicky ( netrite si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice a pod.). Predĺžené mihalnice sa nesmú farbiť a nesmie sa na ne aplikovať trvalá mihalníc. Po 3 týždňoch je vhodné doplnenie mihalníc.

 

3D LASHES ZO SIBÍRSKEJ NORKY

HOT, HOT, HOT novinka na trhu
3D LASHES zo SIBÍRSKEJ NORKY sú najnovší trend v kozmetickom priemysle.

look3Tieto riasy maju krásny prirodzený lesk, ktorý dodáva iskru očiam a ktorý nieje možné dosiahnuť bežnými synetickými riasami. Sú ľahšie, prirodzenejšie a vhodné aj pre citlivé oči. Vydržia na očiach dlhšie ako bežné syntetické riasy. Riasy sú dovážané zo Sibírskej oblasti Ruska, kde je v súčasnej dobe k dispozícii najlepší norok na trhu. Sú vyrobené z jednotlivo vyberaných vlasov z norkových kožušín, ktoré boli zozbierané jemnou kefou zo živých zvierat. Vzhľadom k tomu, že nie sú chemicky ošetrené a ani farbené si zachovali bohatý a zamatový vzhľad. 3D Lashes zo SIBÍRSKEJ NORKY sú len jednej hrúbky.

3D LASHES zo SIBÍRSKEJ NORKY sú ľahšie a pružnejšie než bežné syntetické riasy. Sú vysoko lesklé, zatočené a ku koncu zúžené. Prirodzený, očarujúcy sexy vzhľad. Na očiach ich necítite.

Sibírska norka
Tieto riasy maju krásny prirodzený lesk, ktorý dodáva iskru očiam, ktorý nie je možné dosiahnuť bežnými synetickými riasami. Použité kožušinové materiály sú dovážané zo sibírskej oblasti Ruska, v súčasnej dobe k dispozícii najlepší norok na trhu.