3D lashes zo sibírskej norky

HOT, HOT, HOT novinka na trhu
3D LASHES zo SIBÍRSKEj NORKY sú najnovší trend v kozmetickom priemysle.

Tieto riasy maju krásny prirodzený lesk, ktorý dodáva iskru očiam a ktorý nieje možné dosiahnuť bežnými synetickými riasami. Sú ľahšie, prirodzenejšie a vhodné aj pre citlivé oči. Vydržia na očiach dlhšie ako bežné syntetické riasy. Riasy sú dovážané zo Sibírskej oblasti Ruska, kde je v súčasnej dobe k dispozícii najlepší norok na trhu. Sú vyrobené z jednotlivo vyberaných vlasov z norkových kožušín, ktoré boli zozbierané jemnou kefou zo živých zvierat. Vzhľadom k tomu, že nie sú chemicky ošetrené a ani farbené si zachovali bohatý a zamatový vzhľad. 3D Lashes zo SIBÍRSKEJ NORKY sú len jednej hrúbky.

3D LASHES zo SIBÍRSKEJ NORKY sú ľahšie a pružnejšie než bežné syntetické riasy. Sú vysoko lesklé, zatočené a ku koncu zúžené. Prirodzený, očarujúcy sexy vzhľad. Na očiach ich necítite.

Sibírska norka
Tieto riasy maju krásny prirodzený lesk, ktorý dodáva iskru očiam, ktorý nie je možné dosiahnuť bežnými synetickými riasami. Použité kožušinové materiály sú dovážané zo sibírskej oblasti Ruska, v súčasnej dobe k dispozícii najlepší norok na trhu.