3 weeks maskara

Mascara, ktorá vydrží až 3 týždne.
3 Weeks mascaru môže aplikovať iba vyškolený certifikovaný profesionál . Mascara nie je určená na domáce použitie. Dodáva objem, dlžku, farbu a tvar, podobne ako tradičné maskary, ale nebude sa rozmazávať a zmývať celé týždne!

3 weeks mascara na rozdiel od bežnej maskary je semipermanentná a je možné ju nosiť dlhšiu dobu. Môže sa použiť po trvalej mihalníc s odstupom 48 hodín, pri aplikácii predĺženia mihalníc na spodné mihalnice a tiež so stimulátormi rastu mihalníc.

 

mink_eyelashesAko dlho 3 weeks mascara vydrží?
3 weeks mascara vydrží 3-4 týždne a po tejto dobe postupne zaniká. Jednotlivé výsledky sú závislé na rýchlosti, akou prirodzené mihalnice rastú a dodržiavanie pokynov domácej starostlivosti.

Ako sa starať o mihalnice po aplikácii?
Voda nesmie prísť do kontaktu s Vašimi mihalnicami 4 hodiny po aplikácii. Obmedzte pôsobenie teplej vody, pary alebo návštevu sauny počas prvých 24 hodín po aplikácii. Ak ste citlivá na niektoré prípravky, alebo máte alergie, oboznámte o tom vašu dizajnérku pred aplikáciou. Kontaktné šošovky by mali byť odstránené pred aplikáciou 3 weeks mascary.

Môžem 3 weeks mascaru používať sama doma?
Nie, mascara musí byť aplikovaná a odstránená výhradne vyškoleným dizajnérom.

Môže mascara poškodiť prírodné mihalnice?
Nie, naša technika je špeciálne navrhnutá tak, aby zachovala integritu prirodzených mihalníc. Pri správnej starostlivosti a údržbe sa neprejavia nežiaduce účinky.

Aké sú možné nežiaduce účinky?
Vo výnimočných prípadoch sa môže objaviť mierne štipanie po aplikácii v prípade, že klient otvorí oči. To prestane v priebehu niekoľkých sekúnd. K začervenaniu očí môže dôjsť bezprostredne po aplikácii, ale mizne počas niekoľkých minút.