O mne

foto_profil

Vítam Vás na stránke kozmetického salónu Luxury Esthetic. Volám sa Zuzana a kozmetike sa venujem niekoľko rokov. Moja práca ma napĺňa radosťou a spokojnosťou, lebo to čo robím, robím pre potešenie a dobrý pocit iných. Som nesmierne rada, že robím prácu, ktorá ma baví a je mojim koníčkom. Stále sa zdokonaľujem a sledujem dianie v tejto oblasti, aby som vyhovela rastúcim nárokom dnešných klientov a poskytovala tie najkvalitnejšie služby.

Pravidelne, počas mojej niekoľkoročnej praxe, sa zúčastňujem na odborných školeniach, seminároch či workshopoch, ktoré potrebujem k svojej práci.

Nevyhnutnosťou je individuálny prístup ku každému zákazníkovi, veľký dôraz kladiem na profesionalitu a precíznosť. Vždy sa venujem len jednému klientovi, rešpektujem jeho súkromie a doprajem mu zaslúžený relax.

Vychutnajte si návštevu kozmetického salónu, pretože láskyplná starostlivosť o pleť sa takto môže stať aj akousi  terapiou pre dušu. Vnútorný pokoj a vyrovnanosť zase pozitívne pôsobia na výraz tváre a stav pleti…

…a takéto chvíle bezpochybne potrebuje každý z nás.

Vaša kozmetička Zuzana Prítrská