Fotoepilácia

SHR (Super Hair Removal) fotoepilácia je najnovšia metóda v oblasti odstraňovania chĺpkov – rýchlo a bezbolestne.

Jednotka na svetovom trhu. Špeciálna metóda, založená na celkom novej technológii.

Nová generácia systémov odstraňovania chĺpkov pomocou unikátneho SHR systému je technológia, ktorá umožňuje odstránenie chĺpkov z prakticky všetkých časti tela (s výnimkou obočia) bezpečne, rýchlo a efektívne. Séria niekoľkých ošetrení je všetko, čo je potrebné pre dlho-trvajúce odstránenie nadmerných alebo nežiadúcich chĺpkov. Je úplne bezbolestná! Môže sa vykonávať i v letných mesiacoch.

epilation-definitive

Touto revolučnou metódou “novej generácie” sa dosahuje trvalé odstránenie všetkých chĺpkov tmavých, svetlých, ale i šedivých, na celom tele. Po absolvovaní niekoľkých, pre výsledný efekt nutných zákrokov, dosahujeme až 100% efekt trvalého odstránenia nežiadúceho ochlpenia.

Pre ideálny účinok odporúčame opakovať ošetrenie 4 – 7 x s časovým odstupom 3 – 4 týždňov, podľa toho, ako budú cibuľky chĺpkov na zákrok reagovať. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

Pred zákrokom

Aby bol efekt z fotoepilácie dokonalý, chĺpky nesmú byť epilované strojčekom alebo voskom, nevytrhávať chĺpky pinzetou ani akoukoľvek inou metódou, ktorá chĺpky vytrháva (minimálne 4 týždne pred zákrokom). Chĺpky môžu byť holené žiletkou alebo zastrihávané nožničkami. Ideálna dĺžka chĺpkov pred fotoepiláciou je 1 – 2 mm.

Trvalá epilácia je ideálna príležitosť na odstránenie nežiadúceho ochlpenia na tele. Vhodné pre mužov aj ženy od 18 rokov. Epilácia odstraňuje nežiadúce ochlpenie natrvalo. V prípade negatívnych faktorov, ktoré ovplyvňujú rast chĺpku ako napr. hormonálna nestabilita, alebo gynekologické ochorenia nemusí byť výsledok 100%. V tomto prípade dochádza k odstráneniu asi 90% chĺpkov, pričom zostávajúce chĺpky zmenia svoju hrúbku a farbu na bielu a stávajú sa takmer neviditeľnými.

Kontraindikácie:

Rakovina kože, tehotenstvo, spálená pokožka, čerstvo opálená pokožka, fotosenzitívne poruchy ako je lupus, akútne infekcie pokožky, rany na koži, branie fotosenzitívnej liečby, peeling kože tesne pred ošetrením (treba počkať na obnovenie epidermy), diabetes, srdcovo-cievne ochorenia

Upozornenie:

Zákazníčka musí dodržiavať všetky pravidlá určené na dosiahnutie optimálneho predpokladaného výsledku:

  • dodržiavať časové rozpätie, určené medzi jednotlivými sedeniami
  • nepoužívať žiadne iné spôsoby ošetrenia, než tie, ktoré sa vykonávajú priamo v salóne, resp. ktoré boli vopred prekonzultované a odsúhlasené.

 

Fotoepilácia – odstránenie chĺpkov
 Cena
Horná pera
13 €
Brada
14 €
Líca
18 €
Podpazušie
28 €
Bruško – linea alba
14 €
Bruško oblasť cca 20 cm2
38 €
Zadok
46 €
Bikiny
26 €
Intim (bez oblasti bikín)
38 €
Predlaktie
42 €
Celá ruka
78 €
Predkolenia
60 €
Stehná
76 €
Celé nohy
120 €
Prsty na nohách
9 €
Krk
12 €
Ramená
32 €
Chrbát horná časť
40 €
Chrbát spodná časť
40 €
Chrbát celý
78 €
Hrudník
46 €