4D Hydro Clean Facial

Cena každého jedného ošetrenia je 15 EUR. Možnosť výberu.

Akcia 4 v 1: Len 36 Eur za Luxusný 4D Hydro Clean Facial – 4 ošetrenia

Prebuďte po lete Vašu pleť k životu a doplňte jej potrebnú hydratáciu a čistenie prostredníctvom luxusnej procedúry ošetrenia tváre 4D
Hydro Clean Facial (3 kombinácia čistenia a hydratácie)Beautiful wet woman face with water drop. Close-up portrait on white background

1. Prvým krokom zákroku je Bezbolestná diamantová mikrodermabrázia.

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Bezbolestná vákuová diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Pleť sa tak zbavuje odumretých buniek a lepšie prijíma všetky následné ošetrenia.

2. Druhým krokom zakroku je čistenie pleti ultrazvukom.

Účinky a výhody:
– odstránenie mazu a nečistôt
– jemné a účinné čistenie pleti bez vytláčania, opuchov a fľakov
– urýchlenie obnovy buniek
– hĺbková hydratácia
– zvýšenie prekrvenia a stimulácia metabolizmu buniek v pokožke

3. Tretím krokom zakroku je hydrodermabrázia.

Ošetrenie hydrodermabrázie je najnovšou metódou neinvazívneho resurfacingu pleti. Vodný píling s infúziou účinných zložiek detoxikácia, hydratácia a regenerácia v jednom ošetrení. Hydradermabrázia je unikátnym ošetrením  pílingu pomocou „vody“, ktoré v jednom sedení kombinuje viacero postupov. Ošetrenie má ukľudňujúci a zvláčňujúci charakter, nedráždi  pleť. Je určené pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, s možnosťou  voľby  účinných infúznych látok.

– hydra peeling
– hĺbkové čistenie, antibakteriálny efekt
– odstraňovanie toxínov z pokožky
– regenerácia pokožky (zlepšovanie zásobovania buniek živinami, podpora obnovy buniek, regulácia lokálneho  metabolizmu a tiež vmasírovaním roznych účinných látok)
– hĺbková hydratácia pokožky.

Dodáva pleti pružnosť, okamžitú, dlhotrvajúcu a hľbkovú hydratáciu do všetkých vrstiev pokožky, zanecháva pokožku viditeľne jemnejšiu a hebkú a zlepšuje jej farbu a pigment.

4. Štvrtym krokom zákroku je Oxygeno terapia.

Kyslíkové ošetrenie pleti – Omladenie pleti kyslíkom – KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIA

Pri tejto procedúre sú na pleť nanášané dermokozmetické séra formou mikroaplikácie špeciálnym rozprašovačom , ktoré sa pod tlakom aplikujú do pleti. Tento spôsob aplikácie sér je oveľa efektívnejší ako ich klasické ručné zapracovanie. Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíka v kombinácii s dermokozmetickým sérom pleť vitalizuje, vypína, hydratuje, vyživuje a regeneruje. Výsledky sú viditeľné už pri prvej aplikácii.

Za zľavu získate:

– odlíčenie
– tonizácia pleti
– ošetrenie pleti diamantovou mikrodermabraziou
– ošetrenie pleti prístrojom Skin Scrubber – ultrazvukový peeling a čistenie pleti
– ošetrenie pleti hydrodermabráziou.
– ošetrenie pleti Oxygeno terapiou.
– nanesenie séra ( kyselina hyalurónová, hydratačné, kolagénové, s vypínacím – botoxovým efektom)
– maska na tvár
– nanesenie repairing essence (na hydrataciu pokozky)
– krém na tvár
– záverečné ošetrenie ochranným BB krémikom  (jediný BB krém na trhu, ktorý sa može používať po kozmetických   zákrokoch)

Kontraindikácie:

– zápaly a infekčné ochorenia pokožky

Séra aplikované na pleť pri ošetrení:

Hyaluronové sérum
Veľmi efektívne sérum, ktoré redukuje vrásky, poskytuje pleti jemnejší a mladší vzhľad. Zvyšuje elasticitu a jemnosť pokožky.

Botoxové sérum
Toto sérum obmedzuje schopnosť svalov robiť kontrakcie, čo má za následok okamžitú redukciu vrások a má vypínací efekt.

Hydratačné sérum
Hydratačný gél s kyselinou hyaluronovou. Okamžite dodáva pleti vlhkosť a chráni pred dehydratáciou.

Trvanie: 45 – 60 min.

Ošetrenie má liečebný i omladzujúci efekt a je vhodné aj pre senzitívne a citlivé typy pleti. Hydra Facial ošetrenie bolo ocenené ako najlepšie prístrojové ošetrenie. Pleť vyživuje, hydratuje, detoxikuje a má hojivý efekt. Pri ošetrení používame dermatokozmetiku s EGF a Slimačím extraktom, NOVINKA na trhu. Epidermálny rastový faktor (EGF) – preukázateľne zvyšuje počet epidermálnych buniek a zároveň zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. To sú všetko látky, ktoré sú dôležité pre zdravú pokožku bez vrások. EGF v podstate aktivuje kožné receptory, ktoré stimulujú obnovu buniek a následnú regeneráciu pokožky.

Zákrok je bezbolestný a môžete sa po ňom vrátiť do práce, patrí medzi „lunch break“ zákroky. Ošetrenie je vhodné pre dámy i pánov.