LUXURY
ESTHETIC

Objednávky 0918 878 100

Permanentný make-up

Mikropigmentácia – šetrný permanentný make-up

permanentý make-up obočia čiarkovanou metódou
permanentý make-up obočia 3D metódou
permanentý make-up horných a spodných očných liniek
permanentý make-up pier: kontúra, tieňovanie

Tetovanie obočia metódou čiarkovania
Vymodelovanie dokonalého tvaru obočia, ktoré je na nerozoznanie od pravého. Technika čiarkovania je najnovším hitom v oblasti permanentného mejkapu. Čiarkovaním sa simuluje prirodzený rast chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy alebo vypadalo.

Najväčšou výhodou permanentného mejkapu čiarkovaním je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé, prirodzenosť a trvanlivosť. Permanentný mejkap sa prevádza na celé obočie alebo len na doplnenie vypadaných častí. Nové obočie by malo vydržať dva až päť rokov. Potom postupne stráca farbu, keďže obsiahnuté prírodné pigmenty sa pomaly vytrácajú.

NOVINKA 3D obočie??????

Najnovšia technika v oblasti permanentného make-upu. 3D permanentný make-up čiarkovanou metódou je unikátny vďaka dokonalému konečnému efektu – vyzerá najprirodzenejšie!

 

V čom spočíva 3D tetovanie? Podtónovanie obočia svetlejším pigmentom a tetovanie chĺpkov tmavšou farbou, čo vytvára efekt prirodzeného obočia. Výsledky sú úžasné. Tento postup dodáva vašej tvári hĺbku, tvar a môžete vyzerať mladšie.

 

Permanentný make-up ceny:

Obočie 3D metódou 150€
Obočie čiarkovanou metódou 120€
Horné očné linky 60€
Dolné očné linky 40€
Pery – kontúra 100€
Pery + tieňovanie 150€
OŽIVENIE FARBY DO 2 mesiacov 20€
OŽIVENIE FARBY DO 2 rokov 30% zľava